Mazury MTB Etap 2 - Bitwa o Twierdzę Boyen

miejsce: Giżycko     data rozpoczęcia:  22 kwietnia 2018 po terminie: -330 dni

     
Mazury MTB Etap 2 - Bitwa o Twierdzę Boyen
Miejscowość     Giżycko
Data rozpoczęcia     22.04.2018; 11:30


Wyścigi
Pro     11:30     
Expert     11:45     
Hobby     11:55     
Zarejestruj się
Opis
 

Poczuj Dotknij Posmakuj Mazury

Zapraszamy serdecznie do Giżycka, serca Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, uznanych za najpiękniejszy region w Europie i jedno z 14 najpiękniejszych miejsc na świecie! Giżycko, największe miasto na szlaku Wielkich Jezior, leżące na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno, przyciąga swymi naturalnymi warunkami przyrodniczymi, wyjątkowymi miejscami i ciekawymi wydarzeniami, które dostarczają pozytywnej energii i emocji.
 
Po raz kolejny zapraszamy do Giżycka. Lokalizacja miasteczka wyścigu i trasa gwarantują świetnie spędzony weekend.

Miasteczko wyścigu zlokalizowane zostanie w Hotelu St Bruno w Giżycku. Bardzo przytulny, nowoczesny i pieknie położony Hotel St Bruno to wymażone miejsce na uczczenie inauguracyjnego wyścigu.

Trasa poprowadzi uczestników spod Hotelu St Bruno w kierunku Twierdzy Boyen, Tam też zlokalizowana zostanie Premia Lotna. Następnie trasa poprowadzi w kierunku miejscowości Piękna Góra, gdzie do pokonania będą specjalnie przygotowane single prowadzące wzdłuż jeziora Tajty. Następnie pokonując przeróżnej długości wzniesienia zawodnicy udadzą się nad jezioro Kisajno, gdzie brzegiem jeziora dojada spowrotem do Giżycka. Końcówka trasy również bardzo urozmaicona, po drodze mnóstwo singli, zjazdów i podjazdów....
Trasa jak przystało na nasze trasy bardzo atrakcyjna, ciekawa, dynamiczna...
 

Mazurski klimat, bliskość jezior, Twierdza Boyen, Hotel St Bruno....
Zapraszamy !!!